top of page
Kotwica 2
  śpiew  
CK04595www.jpg

Śpiewanie to naturalna umiejętność wyrażania swoich emocji, tak jak mówienie. Aby przekazać te emocje potrzebujemy więcej poznać siebie, czasem odkryć to, co nam przeszkadza w wygodnym śpiewaniu, odkryć swój niepowtarzalny głos. 
Poprzez odpowiedni oddech, ćwiczenia  emisyjne, poznanie skal, elementów harmonii, wspólnie dobierany, odpowiednio dopasowany do predyspozycji głosu oraz możliwości wokalis -tki/ty repertuar otwieramy drzwi  muzyki wokalnej. 

 

 

rehabilitacja głosu
Rehabilitacja-zaburzeń-głosu-1200x800.png

Diagnoza foniatry pozwala na rozpoczęcie rehabilitacji głosu. Cwiczenia emisyjne, które wykonujemy na zajęciach, a potem koniecznie w domu mogą przynieść poprawę pracy głosu. Nagrania video lub audio zajęć bardzo w tym pomagają i wydają się wręcz nieodzowne. Czasem potrzebna jest współpraca również innych specjalistów: logopedy, ortodonty, fzjoterapeuty ...

Kotwica 1
Dziewczyna ćwiczy fortepian
akompaniament na fortepianie do śpiewu

Gdy śpiewamy, nawet prosty dwu głos grany samodzielnie na instrumencie klawiszowym sprawia frajdę. Na początku piosenki oparte na 3, 4 akordach, potem trudniejsze, grane już arpegio. Repertuar wspólnie dobierany dopasowujemy do możliwości ucznia.  

Gitara akustyczna
fortepian, gitara klasyczna

Dla początkujących: dzieci i dorosłych. 
Rozpoznajemy klawisze/struny nie korzystając z nut, na bazie kilku dźwięków improwizujemy, bawimy się rytmem. Repertuar szeroki, zróżnicowany, dobierany wspólnie.

Na fortepianie proponuje również wyższy poziom. 


 

bottom of page